O mne

Ján Hraško

autor stránky

Dobrý deň,
počas dvadsiatich piatich rokov strávených v samospráve som v mojej práci stretol mnoho ľudí a myslím, že tak ako pre mňa, tak aj pre nich boli naše stretnutia väčšinou užitočné. Často som videl, ako mnohí pri pohľade na daňové priznanie zneisteli či znervózneli. Keď som im však podal základné informácie, ich nálada sa väčšinou zmenila – samozrejme k lepšiemu. Aj táto skúsenosť ma priviedla k myšlienke vytvoriť túto stránku. Informácie o dani z nehnuteľností boli len časťou toho, čo bolo potrebné k vytvoreniu tohto webu.

Rád sa hrám s novými vecami, ktoré ma samozrejme musia zaujímať. Rád v rukách držím fotoaparát a upravujem fotky, ktoré urobím. Hlavnou témou je pre mňa príroda. Mám radosť z toho, keď vidím, ako sa pred mojimi očami mení vzhľad mojej web stránky a ja sa učím opäť niečo nové. Asi poznáte ten pocit, keď viete, že to, čo si zaumienite, aj dokážete zrealizovať.

Tieto a ďalšie aktivity, na prvý pohľad s tvorbou webu nesúvisiace, ako je čítanie kníh (väčšinou takých, ktoré mi pomáhajú rásť), oddychovanie pri dobrej hudbe či filme, pobyt v prírode, alebo len obyčajné leňošenie, sa spojili a vyústili nielen do predstáv, ale hlavne do ich realizácie. A teraz sa prostredníctvom tejto stránky stáva to, čo som sa v živote naučil, prístupné všetkým.

Za najdôležitejšie v živote považujem robenie krokov vedúcich k pochopeniu samého seba. To potom prináša potrebu žiť v súlade s tým, čo som objavil, a to zase spôsobuje zmenu vzťahu k okolitému svetu.

Zopár mojich obrázkov

Vaša skúsenosť

Napíšte o Vašej skúsenosti so stránkou

Váš názor

Napíšte, čo by ste na stránke uvítali

 

O mne

Pár riadkov o mne