Sociálna psychológia

Odporúčam vám pozrieť sa bližšie na túto knihu

Táto zaujímavá kniha

s daňou z nehnuteľností síce vôbec nesúvisí, zato v nej nájdete množstvo zaujímavých informácií, ktoré sa vám v živote môžu hodiť. Kniha je napísaná pútavo a číta sa takmer ako detektívka.

Tipovali ste niekedy čísla Lota? Myslíte si, že s číslami , ktoré ste vybrali vy sami, máte väčšiu šancu na výhru ako s číslami, ktoré boli vygenerované počítačom ako náhodný tip? Je agresivita vrodená alebo naučená? Viete, ako funguje podprahová reklama?

Myslíte si, že to, čo si o iných ľuďoch myslíte, môže ovplyvniť ich život? Chcete vedieť, ako dopadla štúdia, v ktorej povedali učiteľom v škole, že niektorí žiaci sú viac nadaní ako iní, pričom štatisticky boli tí “nadaní” žiaci rovnako šikovní alebo rovnako nešikovní ako “obyčajní” žiaci? Ako pristupovali učitelia k jednotlivým skupinám žiakov a ako to ovplyvnilo ich štúdium a IQ?

Viac otázok a samozrejme aj odpovedí na ne nájdete v knihe – počet strán: 598, väzba: pevná, rozmer: 220 x 280, hmotnosť: 1550g, jazyk: slovenský, rok vydania: 2017. Viac o knihe a o možnosti si ju kúpiť nájdete na stránke IPS – Inštitútu psychoterapie a socioterapie.